В сучасному будівництві використовується велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому вибрати саме вигідну рішення не становить зусиль. Сьогодні набирає широку поширеність очерет, який володіє винятковою екологічною чистотою, що досить вигідно його виділяє серед всіх конкурентів. Камиш використовується для монтажу покрівлі всіх споруд, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Покриття даху з очерету — це не тільки екологічно, але і дуже красиво і привабливо, адже очеретяний дах буде достатньо вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має ряд переваг:

— Чудова термічна ізоляція, яка дозволяє відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см цілком достатньо для хорошого утеплення даху;

— Відмінна шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, очеретяна покрівля може простоять до 80 років, при вірною експлуатації;

— Чудові ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину приміщення;

Це найвигідніші гідності, які виділяють очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Камишову дах можна зробити самостійно, адже очерет зростає практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету свого будинку, значно вигідніше найняти професіоналів, які вміють працювати по новим технологіям і зроблять все найбільш якісно і оперативно. Після будівництва даху з очерету необхідно зробити його обробку протипожежними засобами, щоб виключити можливість загоряння, адже очерет чудово горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Комментарии запрещены.

Архивы